Artık Ödüllüyüz - YILIN EN İYİ GEZİ DERGİSİYİZ

YILIN EN İYİ GEZİ DERGİSİYİZ

Her şeyiçindeki gezgin ruhun yaşaması için başladı. Bu ruhu içinde hissedenlere haber verildi ‘mavi gezegende gördüklerinizi bizimle paylaşın’denildi. İçimizde, taşıdığımız beden dışında derinliği olan birde ruh taşıyoruz. Ruhun bir boyutu yok ancak gönül denilen ve içinde sınırları olmayan bir coğrafya var.Mavigezegendeise hudutlar…Fakat sınırı olmayangönül ile coğrafyaları gezdiğinizde anlıyorsunuz ki aslında yerküredede sınır yok. Gezgin ruhunu hisseden, taşıyan ya da aslında hep var olupta farkında olması için başlayan maceramız 13. Sayıya ulaştı.

Veeee nur topu gibi bir ödülümüz oldu…Gezgin ruhlu mavi gezegenimizde sınır tanımayanlardan oluşan Türkiye Gezginler Kulübü, Köşe Bucak Dünya’yı YILIN EN İYİ GEZİ DERGİSİ seçti. Ödülümüzü tüm yazar ve dostlar adına aldık.

İstiyoruz ki köşede kenarda enyüksekte en dipte bu ruhu taşımaya devam edeceklerle macera devam etsin.Bildiğimiz bilmediğimiz her ülke herşehir her köy farklı bakış açılarıyla veya bilinmeyenleriyleufkumuzda yer alsın.Paylaşalım,haberdar olalım, istesekte göremeyeceğimiz, adını duymadığımız yerlere veya kültürel özelliklere KöşeBucak Dünya Gezi ve Kültür dergimizle dokunalım.

Bizi bu ödüle layık gören Türkiye Gezginler Kulübü üyelerine ve Türkiye Gezginler Kulübü Başkanı sayın Prof. Dr. Orhan Kural’a KöşeBucak Dünya olarak teşekkürler…

Gezgin ruhunu hissedenler, taşıyanlar Köşe Bucak Dünya ile paylaşanlar Teşekkürler…

Yeni sayımızda maceramız kaldığı yerden devam ediyor …

 

TEŞEKKÜRLERİMİZLE

MERHABA GAZETESİ

HAKİMİYET GAZETESİ

KONYANIN SESİ

UĞUR BÖCEĞİ

RASYÖNEL HABER

YENİ GÜN

ANADOLU GÜNLÜK

MEMLEKET GAZETESİ

KONYA TELEVİZYONU

KONYA NE DİYOR